Bizim hakkımızda

Biz, İlk Şarkılarım’ın  29 adet kahramanıyız:ilk-sarkilarim-kahramanlari-sizleri-bekliyor

Her kahramanın uzmanlık alanı farklı, örneğin karşınızda aslan::aslan onden

Merhabalar, Ben Aslan ,  A harfinin başrol oyuncusu benim 🙂

Şarkımı önce dinle, izle, harfini boya,  şarkının haraketlerine bak, şimdi sıra sende, sende katıl bana, birlikte tanıyalım A harfini ve sesini ve Aslan  şarkımızda..

 

SBenim adım, Burcu:)  favorim tabii ki Beyaz Bulut şarkısı.beyaz-bulut-ve-kiz Önce şarkımı söylerim, onu dinlerken, siz B sesi ile başlayan birçok şey duyarsınız. Önce şarkının sözlerini öğrenirsiniz, sonra B harfinin yazılışı, harfin sembolü gördükçe, B sesi ile aklınızın bir köşesine yerleşmeye başlar. Şarkının haraketlerini yapmaya başladığınızda ise, sadece görsel ve işitsel değil fiziksel olarak B harfini tanımış olursunuz. 

 

Bizler, 7 aylık bir bebek bile olsanız, yeni kelimeler öğrenmenize yardımcı oluruz. Anneniz, bizim şarkılarımızı aşağıdaki itunes music store linki üzerinden sizlere dinletebilir. Niyetimiz, annenizin ağzından duyduğunuz ilk şarkılarınız olmak, anneniz ile bağınızı güçlendirmek 🙂 ilişkinize şarkı eklemek:) 

Hele bir de anneniz şarkıların haraketlerini yapmaya başlar ise işte bu sizin ilgiliniz büsbütün çekecek, izleyeme doyamayacağınız bir eğlenceye dönüşecektir.

itunes-music-store

Biz, İlk Şarkılarım ailesi olarak,  sizin ile tanışmak, size şarkılarımızı sevdirmek, şaşırmış bakışlarınız karşısında şarkılarımızı söylemek ve sizleri şarkı haraketleri ile dans ettirmek için sabırsızlanıyoruz.

Hadi gelin artık tanışalım :))))

ilk-sarkilarim-teneke-kutu

Kutu seti için satış ağımızı yeni oluşturuyoruz, bu sebeple Annenizden şimdilik,  cagla@balabup.com adresine 1 adet istediğiniz mailini atmanızı rica ederiz.

iphone ilk sarkı

İlk Şarkılarım uygulamasının youtube videosu için yukarıdaki telefon resmine tıklayın.

iOS versiyonunu, iPhone veya iPad‘inize,  iTunes App Store‘dan  yüklemek için, aşağıdaki telefon resmine veya iTunes App Store düğmesine tıklayın:

itunes-app-store-logo

Android versiyonunu, telefon veya tabletinize yüklemek için aşağıdaki Google Play Market  logosuna tıklayın:

google-play-market-logo

Hadi, Hoşçakalın :)))

Bir Cevap Yazın